urunlerimiz-header

Taşınabilir Seri

Optris taşınabilir termometreler modern bir endüstriyel tasarımı üstün teknik parametre ile karakterize etmektedir. Yüksek sınıf hassasiyetli mercekler, kısa ya da uzun mesafelerde nesnelerin hassas ölçümünü sağlamaktadır.

Taşınabilir termometre optris LS LT, tek bir tur değiştirilebilir lensten oluşur. Bu, o küçük nesnelerin yakın çekim aralığının yanı sıra ortalama mesafelerde de ölçülebileceği anlamına gelir.

Optris MS serisi taşınabilir termometreler, tek bir noktadan ölçüm alanının ortasını işaretlemek için lazer oluşturur.

Bu serideki tüm ek cihazlar, yenilikçi bir lazer görüş kavramı özelliğine sahiptirler. Bu da radyasyon demetinin kızılötesi optik ölçüm akışı içinde yer aldığı ve her mesafeden hassas ölçüm alanı işaret edebildiği anlamına gelir.

Taşınabilir optris P20 (1M / 2M) pirometre, dünya çapında patentli çapraz saç lazer görüş sistemine sahip optris LS LT ile uyumlu bir çift lazer görüş tarafından yürütülmektedir.

Kompak Seri Pirometreler
Tüm taşınabilir termometreler bir LCD renkli alarm ile birlikte gelir. Bu alarm tanımlanmış sıcaklık bariyerlerini değişen arka plan renkleri üzerinde görselleştirme fırsatı sunmaktadır.

Optris LS LT ekran ayni zamanda izleyicinin konumuna göre çevrilebilir (entegre mutlak konumu dönüştürücü).

Tam taşınabilir pirometre serileri, bir USB ara yüzünden oluşur. Sıcaklık radyasyonu görüntülenebilir ve optris Connect yazılımı ile bağlantılı bir bilgisayara kaydedilebilir.

Bireysel cihazlar hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıdaki sayfalarda bulunmaktadır.