urunlerimiz-header

Nır Ürünleri

Temassız Nem Ölçüm Cihazları

ONLINE TEMASSIZ NEM VE FARKLI BİLEŞEN ÖLÇÜMLERİNDE GERÇEK ÇÖZÜM

Process Sensor Firması 1996 yılında kurulmuştur. Sürekli büyümesi sayesinde PSC firması katı ürünlerde NIR nem ölçüm cihazları konusunda dünyanın “1” numaralı üreticisi olmuştur.
Process Sensor olarak NIR cihazları üretimi sektörde ki ana kullanıcılardan alınan 3 temel istekler üzerine kurulmuştur.

Birinci: Ölçümde kullandığımız cihazımız direk olarak sistem dahilinde olan PLC gibi kontrol elemanları ile bağlantıya geçebilmektedir.
İkinci: Basit bir şekilde masa üstü kullanımına izin veren cihazlar. Off line uygulamalar için geliştirilen modellerimiz.
Üçüncü: Fonksiyonu az ancak fiyatı uygun sistemler.

PSC firmasının ürettiği cihazlar bu 3 sektörel isteği karşılayacak yöndedir. Bu sayede PSC firması haklı büyümesini devam ettirmektedir.
PSC firmasının ürettiği cihazlar gıda (kahvaltılık gevrek, krakerler, kurabiyeler, kahve, şeker, süt tozu), cips ( patates, mısır cipsi) kağıt (ofis, faks kağıtları, filmler) kimyasal tozlar (PVC), tütün prosesi (sigara üretimi, yaprak prosesi), ağaç sektörü (MDF, sunta, OSB) mineraller (demir cevheri, boksit, kömür) ve daha birçok endüstride kullanılmaktadır.

PSC firması US merkezli bir firmadır ve aynı zamanda UK, Polonya ve Malezya daki ofislerinden de sizlere satış ve teknik destek hizmeti vermektedir.
Proses sensor  firması dünya da önde gelen 500 üreticinin sağlayıcısı konumundadır. PSC cihazlarının sağlam tasarımı zorlu endüstriyel ortam koşullarında kullanım izni vermektedir. Yıllar içerisinde oluşan teknik uygulama bilgilerimizi de müşterilerimiz ile paylaşmadan memnun oluruz.