urunlerimiz-header

Kompak Seri

Optris endüstriyel pirometreler alanında, algılama başlıklarının boyutu ve sağlamlığı konusunda yeni kriterler sunmaktadır. Küçültülmüş algılama başlıkları özellikle küçük ve dar çevrelerdeki kısıtlı kullanım alanları içinmükemmel bir uygulamadır, küçük aletler ve motor yapımı kullanım alanlarına örnek olarak gösterilebilir.

Çok avantajlı maliyet- performans oranı pirometrelerin OEM çözümleriyle birleştirilmesini ve birden fazla tesisteki kızılötesi ölçümlerinin eşzamanlı olarak yapılabilmesini destekler.

Kompak Seri Pirometreler
Kompak seri cihazları yüksek çevre sıcaklığındaki uygulamaların kurulumunda benzersiz avantajlar sunmaktadır, örnek olarak plastik ve kağıt endüstrisigösterilebilir.

Sağlam ve hırslı başarılıdizaynı ek bir soğutmaya ihtiyaç duymadan algılama başlıklarının 250 °C deki sıcaklıklara kadar kullanılmasına izin verir. Bu avantajı mekanik kurulumlarda maliyeti düşürmeye yardımcı olur.

Optris, müşterilerine değişik Pirometre tasarımları sunmaktadır. Müşterilerimiz kendi uygulamaları için uygun ölçüm cihazını kolaylıkla bulabilmektedirler. Tüm cihazlar hakkındaki detaylı bilgiyi sayfanın devamında bulabilirsiniz.